Compartir

Últims dies per presentar fotografies al concurs Un Flaix al romànic

21–04–09

El 30 d’abril és la data límit per presentar les fotografies del concurs fotogràfic de fragments de romànic d’Osona, Un Flaix al romànic. Totes les fotografies presentades al concurs es podran veure després en una exposició al MEV i es podran consultar per internet a través de la web del Museu. Aquesta segona edició de l’activitat Un Flaix al romànic que consisteix en un concurs fotogràfic de fragments de romànic de la comarca i en una exposició de les fotografies presentades, està aconseguint una molt bona acollida per part dels participants, els joves d’entre 12 i 18 anys. El desenllaç del concurs ja s’apropa i el proper 30 d’abril és la data límit per presentar les fotografies. Consultar les bases