Compartir

TripAdvisor ha concedit al Museu Episcopal de Vic el Certificat d’Excel·lència 2015

13–07–15

El Museu Episcopal de Vic ha obtingut el prestigiós Certificat d’excel·lència de TripAdvisor 2015, un conegut portal web de viatges, com a resultat directe d’haver rebut aquest darrer any opinions excel·lents per part dels seus usuaris. TripAdvisor és la web social de viatges més gran del món, que opera en més de 45 països, i que compta amb més de 225 milions d’opinions i comentaris. Aquest és el cinquè any en què es concedeix aquest guardó que premia l’excel·lència en l’hospitalitat i que s’atorga només a establiments que hagin obtingut sistemàticament bones opinions de viatgers a Trip Advisor. Per fer la selecció dels guanyadors, Tripadvisor utilitza un algoritme que valora la qualitat, quantitat i les opinions compartides dels viatgers en la web durant el període de dotze mesos, així com la permanència i l'índex de popularitat del negoci a la web. En aquest cas, el premi és un reconeixement per l'equip de treball del Museu Episcopal de Vic i pel gran nivell d'hospitalitat i professionalitat que reben els seus visitants, als quals volem agrair que hagin expressat opinions i comentaris favorables del Museu Episcopal de Vic a TripAdvisor per a l’obtenció d’aquesta distinció. Si voleu conèixer el grau de satisfacció i la puntuació que ens han concedit diversos visitants del Museu, cliqueu en aquest enllaç: TripAdvisor Museu Episcopal de Vic