Compartir

Quaderns del MEV en línia

28–07–09

El MEV continua apostant per les noves tecnologies. Ja es poden consultar per Internet, en accés obert i a text complet, els dos primers números dels Quaderns del Museu Episcopal de Vic. Ja es poden consultar per Internet, en accés obert i a text complet, els dos primers números dels Quaderns del Museu Episcopal de Vic El MEV continua apostant per les noves tecnologies. Després de facilitar l’accés a les darreres exposicions temporals que ha realitzat per tal de poder consultar-ne la informació per internet i de publicar algunes de les obres mestres en alta resolució per tal que els usuaris puguin aprofundir fins a l’últim detall, ara el Museu fa un pas més, i posa a l’abast de tothom la revista científica a l’entorn de les magnífiques col.leccions que conserva. Els dos primers números dels Quaderns del Museu Episcopal de Vic, la revista de recerca i difusió sobre la vida científica i les activitats a l’entorn de les col.leccions del MEV, ja es poden consultar, doncs, en xarxa. Consultar la revista